Fotoğraflar yükleniyor

1.300
İlan No 94
İlan Tarihi 26 Kasım 2022
Ürün Türü Beyaz çakıl taşı
Renk Beyaz
Ödeme Şekli Nakit 
Stok Miktarı Sipariş doğrultusunda
Kimden Üretici

Firmamız beyaz çakıl taşı üretimi yapmaktadır. Beyaz çakıl taşları peyzaj uygulamalarında, mağaza ve kafelerde dekorasyon amaçlı, mezarlarda süsleme amaçlı olarak kullanılmaktadır. İlanda belirtilen beyaz çakıl taşı fiyatımız ton bazlı toptan satış fiyatımız olup detaylı bilgi edinebilmek için bizleri arayabilirsiniz.

***

Peyzaj tasarımında beyaz çakıl taşları kullanmak temiz ve modern bir görünüm yaratabilir ve tasarımdaki diğer unsurlarla çarpıcı bir kontrast sağlayabilir. Beyaz çakıl taşları genellikle doğal olarak yıpranmış veya yuvarlanarak parlatılmış pürüzsüz, yuvarlak taşlardır. Zemin örtüsü olarak veya bir bahçe yatağında veya patikada vurgu unsuru olarak da dahil olmak üzere çeşitli şekillerde kullanılabilirler.

Peyzaj tasarımında beyaz çakıl taşları kullanmanın faydalarından biri de güneş ışığını yansıtmaları ve gölgeli alanları aydınlatmaya yardımcı olabilmeleridir. Ayrıca, çim veya diğer canlı zemin örtüleri gibi sulama veya biçme gerektirmedikleri için az bakım gerektirirler. Ayrıca, belirli bir şekilde düzenlendiklerinde ilginç desenler veya dokular oluşturmak için kullanılabilirler.

Beyaz çakıl taşlarının doğrudan güneş ışığı altında dokunulduğunda sıcak olabileceğini unutmamak önemlidir, bu nedenle insanların çıplak ayakla yürüyeceği alanlar için en iyi seçim olmayabilir. Ayrıca, daha koyu renkli taşlara veya zemin örtülerine kıyasla kir ve kalıntıları daha kolay gösterme eğiliminde olduklarından temiz tutulmaları zor olabilir.

Yorumlar
933 kez görüntülendi.

Marmara Taş Market

Üyelik tarihi: 13 Kasım 2022

Üyenin tüm ilanlarını görüntüle
Cep544 113 80 81
WhatsApp544 113 80 81
İlan sahibi: Marmara Taş Market
Ara WhatsApp